Kvalita OXY Olea ozonizovaný olivový olej

Kvalita ozonové masti OXY Olea ozonizovaný olivový olej je jedna z nejlepších - proč

Plně ozonizované oleje: Oleje, které nebyly dostatečně ozonizovány, zůstávají tekuté i po zchlazení. Oleje PurO3 jsou plně nasycené, obsahují tolik ozónu, kolik olej dokáže pojmout, vytvářejí uklidňující mast.

Certifikované organické ingredience: Používáme pouze 100% organický, za studena lisovaný extra panenský olivový olej.
Výroba studeného ozonu s vysoce čistým zdrojem kyslíku: Některé oleje jsou ozonizovány vysokoteplotními stroji a kyslíkem nízké kvality. PurO3 používá pouze lékařský kyslík a ultra čistý ozón.

Skladování v chladničce: Naše oleje jsou před odesláním k vám zmrazené, takže si déle uchovávají svou účinnost. Chlazené oleje mohou vydržet až deset let. Zjistili jsme, že i při pokojové teplotě mohou naše oleje vydržet až rok.

Čistá: Bez plniv, stabilizátorů, GMO, konzervačních látek nebo pojiv. Jednoduché, bezpečné a čisté.

100% přírodní a bezpečné: Žádné skryté přísady.

 

Složení a použití
Olea Europaea (olivový) olej*, Aktivovaný kyslík (Ozón). * Organické

Jak používat: Dvakrát až třikrát denně nebo podle potřeby nanášejte na postiženou oblast dobrý nános. Po nanesení se mast rozpustí a vstřebá se do pokožky. Pro urychlení procesu tání vetřete olej do postiženého místa.

Skladování: Olivy mají střední trvanlivost, a proto může být při nepravidelném používání nutné chlazení. Pokud plánujete spotřebovat celý produkt do 6 měsíců, není chlazení nutné.

 

Měření síly ozonizovaných olejů
Zveřejnil tým PurO3
Ozonizovaný olivový olej je nejběžnějším olejem na trhu, protože po ozonizaci se přemění na snadno použitelnou mast, která se při aplikaci na pokožku rychle vstřebává. Celkově má olej příjemnou vůni, snadno se nanáší, funguje výjimečně dobře a je snadno dostupný.
Existuje mnoho olejů, kterým se ozonizuje dobře, a PurO3 nese stále větší řadu. Ale jak poznáte rozdíl, pokud jde o ozón? Nejlepší způsob, jak poznat rozdíl, je podle množství 3, 6 a 9 procent mastných kyselin, které olej obsahuje. Oleje s vyšším procentem mastných kyselin obvykle zadržují více ozónu.
Například ozonizovaný konopný olej má hodně 3, 6 a 9 mastných kyselin, takže zadržuje nejvíce ozónu ze všech olejů, které PurO3 prodává. Ozonizovaný olivový olej má velmi málo omega 3 a 6, ale hodně omega 9, což ho řadí do středu, pokud jde o sílu.
Mějte na paměti, že jen proto, že jeden olej obsahuje více ozónu, nemusí to nutně znamenat, že je lepší. Musíte se také podívat na to, jak dobře se olej vstřebává a jak působí na váš konkrétní typ pleti. Například ozonizovaný olivový olej absorbuje velmi dobře, ale ozonizovaný konopný olej ne. Má tendenci působit jako voděodolná mast. Ozonovaný jojobový olej a ozonizovaný kokosový olej jsou na spodním konci ozonového spektra, díky čemuž jsou obzvláště oblíbené pro kosmetické aplikace a pro osoby s citlivou pokožkou.
Oleje na spodním konci spektra obvykle absorbují mnohem lépe, a proto se jojoba používá pro kosmetické aplikace. Ze všech olejů, které PurO3 nabízí, jojoba nejlépe absorbuje a dělá úžasnou práci při úpravě pokožky. Pamatujte si, že to, že olej nedrží tolik ozónu, neznamená, že nebude fungovat stejně dobře jako jiný olej, který pojme více.

 

Jaké je tedy spektrum ozonu?
Každý olej má jiné množství 3, 6 a 9 mastných kyselin a každá mastná kyselina má pro vzorec jinou hmotnost. Konečné číslo se nazývá index potenciálního ozonidu (POI). Viz vzorec a graf níže.
vzorec: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI

 

Jak se olivy staví proti jiným olejům? Index potenciálního ozonidu (POI) ukazuje, kolik ozónu může konkrétní olej pojmout. Čím více Omega 3, 6 a 9 má olej, tím více ozónu dokáže naplnit a tím je silnější. Vzorec vypadá takto: Omega 3s (x3) + Omega 6s (x2) + Omega 9s (x1) = POI. Olivový má 0 Omega 3, 8 Omega 6 a 76 Omega 9, což mu dává konečný POI 92. To z něj dělá středně silný olej.

Oil Omega 3 Omega 3 Omega 3 POI
Kokos

0

4 6 14
Jojoba 3 10 10 39
Avocado 0 0 90 90
Oliva 0 8 76 92
Slunečnice 0 65 23 153
Zpět do obchodu